Ігор Шимечко завоював «малу бронзу»

У останній день чемпіонату Європи з важкої атлетики у Норвегії випускник Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко у найпрестижнішій ваговій категорії понад 105 кг завоював "малу бронзу" у ривку з результатом 196 кг. Український важкоатлет також увійшов до ТОП-10 найсильніших у надважкій ваговій категорії з результатом у сумі 406 кг (196 кг + 210 кг) – восьме місце.

Зазначимо, що Олександр Пелешенко (до 85 кг) та Ірина Деха (до 75 кг) стали чемпіонами Європи, а Юлія Паратова (до 53 кг) – віце-чемпіонкою континентальної першості.

У медальному заліку збірна України фінішувала третьою, випередивши потужну збірну Росії (1-0-1). Перше місце виграла збірна Вірменії (3-2-1), другими стали турки (3-0-0).