Іван Куклишин та Олег Николин – призери чемпіонату України

На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів, що відбувався у Хмельницькому студенти Львівського державного університету фізичної культури здобули срібну і бронзову нагороди.

У другий день змагань чемпіонату Куклишин Іван – студент 3 курсу факультету спорту змагався у ваговій категорії до 62 кг. Після звершення ривка, наш важкоатлет знаходився на 5 сходинці, вирвавши лише 93 кг. Однак у поштовху Іван зміг перемогти всіх суперників, зафіксувавши переможні 127 кг. За сумою двоборства Куклишин Іван став срібним призером чемпіонату України.

Жорстка конкуренція склалася у ваговій категорії до 69 кг, де змагався студент 2 курсу факультету спорту Олег Николин. У ривку наш студент зафіксував 120 кг, а в поштовху  - 147 кг, що забезпечило йому третє місце за вправами та у сумі двоборства.

Вітаємо студентів кафедри атлетичних видів спорту та їхніх тренерів Товстонога О.Ф. і Гентоша А.В. з успішним виступом та бажаємо подальших перемог!