Іваницький і Марченко повертаються з перемогою

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та Георгій Іваницький здобули командну перемогу на Гран-прі Європи зі стрільби з лука, який став першим міжнародним стартом на повітрі для наших спортсменів.

Нагадаємо, що у березні Георгій Іваницький став чемпіоном світу у приміщенні. Тепер треба набирати оптимальних кондицій у стрільбі на повітрі, адже командної ліцензії у наших лучників не має.

Щодо змагань на Гран-прі Європи, то українка Поліна Родіонова перемогла у жінок, а Віктор Рубан посів третє місце в індивідуальному турнірі серед чоловіків. А командну перемогу у жінок вибороли – Анастасія Павлова, Вероніка Марченко, Лідія Січенікова, у чоловіків – Віктор Рубан, Георгій Іваницький, Микита Шишкін.

Тетяна Познякова, Вікторія Дякова, Олена Борисенко здобули срібну медаль у командних змаганнях з блочного лука серед жінок.