Із Луцька – з п’ятьма медалями

Представники Львівського державного університету фізичної культури підтвердили свій високий клас та рівень підготовки, завоювавши три золотих, одну срібну та одну бронзову нагороди на всеукраїнському турнірі з дзюдо на призи заслуженого майстра спорту Р. Машуренка у Луцьку.

Зокрема, чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг у запеклій і безкомпромісній боротьбі став студент 2 групи ФС Горбунов Олександр, виконавши при цьому норматив майстра спорту України з дзюдо. Підтвердила свій клас і студентка 22 групи ФС, майстер спорту Денисюк Марія, вигравши змагання у ваговій категорії до 57 кг. Не було рівних у боротьбі ще одній представниці ЛДУФК студентці 23 групи ФС Макуровій Валерії, яка перемогла у ваговій категорії до 78 кг. Суб’єктивні рішення суддів не дозволили стати переможницею турніру студентці 21 групи ФФВ Орчаковій Юлії, котра повернулася до Львова із срібною нагородою вагової категорії до 52 кг.

Відразу шість студентів боролися за бронзові нагороди, однак фортуна, наполегливість і старанність були на боці студента 2 групи ФС Костишина Костянтина - третє місце у ваговій категорії до 60 кг. Натомість, Кравчук Тарас, Войциховський Артем (2 група ФС), Костюк Руслан (22 група ЗЛ), Максимов Нікіта (22 група ФС) та Гричан Артур (2 група ЗЛ) посіли відповідно п’яті місця.

Загалом, у змаганнях взяли участь близько двохсот борців із 15 регіонів України.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ