Юлія Ткач - срібний призер чемпіонату Європи

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач (Остапчук), на чемпіонаті Європи з боротьби 2016 року, що розпочався у Ризі (Латвія), здобула срібну нагороду.

Як інформує офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України, наша борчиня у ваговій категорії до 63 кг здобула дві перемоги, які дозволили їй вийти у фінал турніру.

Вихованка заслуженого тренера України, викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна стартувала відразу з 1/4 фіналу, де впевнено здолала Індре Бубеліте з Литви – 4:0.

Наступною суперницею Юлії Ткач стала росіянка Інна Тражукова. У цікавій боротьбі звитягу здобула українка з рахунком 9:5.

У фіналі Юлії, в колекції нагород якої уже є золоті медалі чемпіонатів Європи та світу, протистояла представниця збірної господарки Євро-2016 Анастасія Грігор’єва з Латвії. Рахунок сутички – 3:3, однак судді віддали перевагу латвійській спортсменці.

За матеріалами: zik.ua