Юрій Ференц - призер ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

З 13 по 15 квітня 2016 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання». ЛДУФК на даному заході представляло двоє студентів (Юрій Ференц, Ірина Кибало) та член журі професор Геннадій Анатолійович Єдинак.
Протягом двох днів згідно програми Олімпіади, учасники виконували завдання: проведення фрагменту уроку зі школярами та тестування теоретичних знань з теорії і методики фізичного виховання, медико-біологічних основ фізичного виховання.

За результатами конкурсів студент 5 курсу факультету фізичного виховання Юрій Ференц посів третє місце.

Вітаємо студентів та викладачів кафедри теорії та методики фізичного виховання з успішним виступом у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання»!