Катерина Крива - бронзовий призер етапу Прем’єр-ліги Карате 1 у Єгипті

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива здобула бронзову нагороду на етапі Прем’єр-ліги Карате 1 – серії турнірів, які проводить протягом сезону Всесвітня організація карате (WKF). Турнір відбувся в Шарм-еш-Шейху (Єгипет) і зібрав більше 400 спортсменів із 27 країн світу.

Українська спортсменка виступала у ваговій категорії до 50 кг і провела чотири поєдинки. Отримавши перемогу у першому колі та поступившись у другому суперниці з Єгипту, яка стала переможцем турніру, вже у втішаючих поєдинках Катерина отримала дві перемоги та посіла третє місце. Загалом збірна команда, що складалася із 19 спортсменів, у загальнокомандному заліку посіла 5 місце.

Варто відзначити позитивну динаміку і стабільність виступів українських каратистів у цьогорічній Прем’єр-лізі. На першому етапі сезону в Парижі (січень) в нашій скарбничці були дві нагороди – золото і срібло.

Всього в календарі Прем’єр-ліги Карате 1 в 2016 році десять етапів, які пройдуть на різних континентах.

Наступний етап Прем’єр-ліги пройде у Роттердамі 19 – 20 березня. За результатами виступів українських спортсменів буде сформовано склад національної збірної на чемпіонат Європи, який пройде в Монпельє (Франція) у травні.

За матеріалами: galsports.com