Катерина Крива срібний призер Прем’єр Ліги з карате

3-4 вересня у м. Стамбул (Туреччина) відбувся перший офіційний старт з карате як олімпійського виду спорту, 7-ий етап «PremierLeague. Karate 1». Турнір зібрав 483 спортсмени з 54 країн світу, які  на татамі боролись як за місце на п’єдесталі, так і за рейтингові бали для покращення своїх позицій у світовому рейтингу WKF. Українська делегація складалась з 12 спортсменів у складі якої виступала представниця Львівщини, випускниця ЛДУФК, член національної збірної Катерина Крива (тренер Богдан І.О.).

Наша спортсменка була заявлена у категорії -50 кг. і вже у перший день змагань вийшла на татамі. Впевнено пройшовши перших три кола кваліфікації львів’янка попадає у фінал, де зустрілась із своєю принциповою суперницею, чемпіонкою Світу та Європи, господаркою турніру СерапЦелік.

У напруженому та безкомпромісному поєдинку який закінчився із рахунком 3:3 судді більшістю голосів віддали перевагу турецькій спортсменці. Таким чином львів’янка посіла другу сходинку у своїй ваговій категорії і це була єдина медаль української команди у Стамбулі. Слід зазначити що цей бій був визнаний як один з найкращих на цьому турнірі.

Досягнутий результат дозволив Катерині Криві закріпитись на 4 місці світового рейтингу WKF, та очолити рейтинг PL.K1 у категорії -50 кг. Попереду у спортсменки напружений етап підготовки у складі національної збірної команди України до Чемпіонату Світу з карате, що буде проходити 25-30 жовтня у м. Лінц (Австрія).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ