Катерина Крива володарка титулу «Grandwinner» «Прем’єр Ліги. Карате1» 2016 року

1-2 жовтня на Окінаві (Японія) проходив фінальний етап елітної серії змагань з карате «PremierLeague.Karate1», який дозволив визначити за загальним підсумком володарів титулу «Grandwinner» у кожній чоловічій та жіночій ваговій категорії. Переможець визначався за загальною сумою набраних на турнірах PL.K1 балів, що присуджувались за певною системою яка враховувала зайняте спортсменом місце та кількість виграних поєдинків на змаганнях.

У 2016 р. серія PL.K1 складалась з 11 турнірів, що проводились у містах Європи (Париж, Зальцбург, Лашко, Роттердам, Стамбул та Гамбург), Африки (Рабат та Шарм-ель-Шейх), Америки (Форталеза) та Азії (Дубай та Окінава) у яких приймали участь найкращі спортсмени з більш як 100 країн світу.

Випускниця спеціалізації карате ЛДУФК, член національної збірної команди України Катерина Крива (тренер Богдан І.О.) виступаючи у ваговій категорії - 50 кг. прийняла участь у 7 етапах серії PL.K1. За результатами виступів у Парижі (5 м.), Шарм-ель-Шейху (3 м.), Лашко (3 м.), Роттердам (2 м.), Зальцбург (3 м.), Стамбул (2 м.) та Гамбург (участь) вихованка інфізівської школи карате  набрала у сумі 1995 балів, що дозволило їй випередити своїх найближчих конкурентів Беттіну Планк (Австрія) та Серап Озцелік (Туреччина), посісти 1 місце та вибороти титул «Grandwinner» у своїй ваговій категорії.

Залишається побажати нашій спортсменці не зупинятись на досягнутих результатах і брати уже на приціл участь на ОІ у Токіо.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ