Команда ЛДУФК успішно виступила на «Універсіаді Львівщини - 2016»

8 – 9 жовтня у м. Сколе відбулася «Універсіада Львівщини - 2016». Програма включала крос-похід з елементами орієнтування та конкурсну програму до якої входили: пісня, кулінарні конкурси, облаштування табору та в’язання вузлів.

Загалом у змаганнях брали участь п’ять команд серед яких була й команда Львівського державного університету фізичної культури. У її складі було 13 студентів ЛДУФК факультету туризму, а саме: Петро Кулик, Роман Кізима, Марія Хімякова, Анастасія Чугай, Оксана Федунь, Олег Петрух, Андрій Пилипенко, Володимир Давид, Антон Зубрицький, Павло Мороз, Павло Кучер, Олег Войтович та Зоряна Руминська.

Команда нашого вишу успішно виступила на змаганнях та неодноразово зайняла призові місця. I місце в змаганнях зі спортивного туризму за програмою «Універсіада Львівщини - 2016» в загальнокомандному заліку; I місце – конкурсна програма та I місце – крос-походи.