30 березня у концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспе

Організатори науково-практичної конференції – Міністерство освіти та науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, ЦТДЮГ Галичини, Львівський державний університет фізичної культури, Львівський національний університет ім. Івана Франка.

З привітальним словом до учасників конференції з різних міст України звернулися: директор ЦТДЮГ канд. пед. наук Олег Кузик; декан ФФВ ЛДУФК, канд. наук з фіз.вих і спорту Роман Петрина; народний артист України, доцент кафедри режисури і хореографії ЛНУ ім. І.Франка Олег Петрик.

Наукові доповіді були присвячені проблемам патріотичного виховання молоді засобами танцю, аспектам здоров’я зберігаючого потенціалу хореографії, особливостям танцювально-рухової терапії для професійних танцюристів. Від Львівського державного університету фізичної культури виступили:
1) Р.Є.Руденко, канд. наук з фіз. вих. і спорту, доцент кафедри здоров’я людини з доповіддю: «Відновний масаж у складно-координаційних видах спорту»;
2) В.Ю. Сосіна, канд. пед. наук, проф., зав. кафедри хореографії та мистецтвознавства з темою: «Місце танцювально-рухової терапії у системі навчання студентів»;
3) О.Б.Заплатинська, аспірант з темою: «Використання звукових лідерів у тренувальному процесі спортсменок, які займаються художньою гімнастикою на етапі початкової підготовки»;
4) А.Б. Бойко, ст. викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства з доповіддю «Особливості складання композицій у парно-груповій акробатиці».

На конференції були присутні представники кафедр хореографії ВНЗ України, викладачі, педагоги, тренери, а також чисельна аудиторія студентів.
Особливо хочеться відзначити плідну співпрацю кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І.Франка і кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК, яка сприяла творчій атмосфері проведення конференції. На завершення конференції студенти і викладачі двох кафедр взяли участь у вітальному концерті «Спорт, мистецтво, грація».