Концерт з нагоди Дня матері

12 травня 2016 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері. Організував дійство культурно-мистецький відділ.

У програмі концерту прозвучали пісні у виконанні солістів вокальної студії «Зоряна соната» культурно-мистецького відділу» (керівник – Ольга Малерик).
В акапельному обрамленні Володимира Дяківа, студента V курсу факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти тужливо й щиро  пролунала «Пісня про маму».
Риторично наповнену і правдиву істину «Любов останньою ніколи не буває» пронесла у пісні Роксоляна Фірта, студентка І курсу факультету спорту.
Була представлена інсценізація авторської поеми «І слово, і пісня, матусю, тобі» у виконанні автора твору – Іванни Литвинець, художнього керівника культурно-мистецького відділу та акторів театрального гуртка культурно-мистецького відділу Маріанни Роїк та Мар’яни Процак (режисер – Зоряна Грегорійчук).
У виконанні Віталії Собків, студентки ІV курсу факультету туризму прозвучали пісні «Я твоє крило» та «Обиш».
Цікавою родзинкою була гумореска про побут в родині, яку майстерно прочитав  Володимир Дяків.
«І тужила материна пісня, як та чайка при дорозі»… Олена Марухняк, студентка ІІІ курсу факультету фізичної реабілітації заспівала «Материну пісню» та арію «Sento nel core». Акомпонувала концертмейстер львівської Опери Наталія Павловська.
Пісні «Відчинилося життя» й «Бойківчанка» подарувала Мар’яна Трубич, студентки ІІ курсу кафедри хореографії. Так промовисто лунало: «відчинилося життя, для маленької дитини засвітилася в небі ще одна зоря».
Пісню з репертуару Наталії Валевської «Палала», а також «Дитина» виконала Аня Бондаренко, студентка ІІ курсу кафедри хореографії. Виступ супроводжувала танцювальна композиція Мар’яни Трубич та Анастасії Канєвської.
Надія Цьолковська, студентка ІІІ курсу факультету туризму заспівала пісню «Helpless» і прочитала власну поезію про те, що є найважливішим і актуальним у сьогодення: «стоїть малий хлопчина у вікні і кожен раз когось там виглядає…».

Враженнями поділилися гості дійства. Зокрема Лідія Тимошенко, старший викладач кафедри спортивного туризму зазначила, що «це величне свято, бо присвячене людині, яка з божої ласки дарує життя і завдяки їй ми можемо жити і творити».
«Глибину любові розумієш тоді, коли мами немає на світі. Міркуємо чомусь, що це само собою зрозуміло, – відзначила Галина Якубовська, фахівець відділу кадрів, – Найбільше щастя – бути мамою. Вона усе найкраще, найрідніше для дитини. Невидима ниточка любові, дарована богом, тримає нас разом. Її потрібно цінувати. Вона на все життя».
Галина Собків, мама учасниці концерту: «Ми приходимо на кожен виступ дочки. Особливо сьогодні, у давнє українське свято – день Матері. Вона – берегиня для своїх діточок».
Мамусі усі наші, найрідніші! Дякуємо за вишні, що цвіли й росли разом з нами. Дякуємо, що обіймали нас й ночей недосипали. Якщо знайдете більшу радість, ніж до серця пригорнути дитя, то скажіть. Матері наші – терпеливі, мужні, прекрасні, дбайливі... Тож, просто – ЛЮБІТЬ!

Іванна Литвинець
культурно-мистецький відділ