Круглий стіл: "Економічна підготовка у непрофільних ВНЗ"

До 70-ліття Львівського державного університету фізичної культури на кафедрі економіки та спортивного менеджменту відбувся круглий стіл на тему: "Економічна підготовка у непрофільних ВНЗ". Учасниками цього заходу були представники суміжних кафедр нашого університету, декан факультету спорту, доцент Ріпак І.М., декан факультету туризму, доцент Холявка В.З., завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту, професор Виноградський Б.А., а також представники інших навчальних закладів - завідувач сектору дистанційного навчання Регіонального інституту державного управління при Президентові України Карпук В.І, завідувач кафедри менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, професор Шульський М.Г. та професор Гірняк О.М. з Української академії друкарства.

На круглому столі обговорювалися різні аспекти вдосконалення та підвищення ефективності навчального процесу та підготовки кадрів.