Ксенія Пантелєєва – найкраща спортсменка Львівщини у жовтні

Щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня 2016 року заслуженого майстра спорту з фехтування на шпагах, студентку Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ксенію Пантелєєву (тренери – заслужені тренери України Андрій Орліковський та Зоряна Семеряк).

Це звання Ксенія здобула завдяки успішним виступам світовій та національній фехтувальних аренах. На початку місяця Ксенія Пантелєєва виборола Кубок України з фехтування у місті Харкові, а вже 23 жовтня 2016 року у місті Таллінн (Естонія) у командних змаганнях з фехтування на шпагах серед жінок разом з подругами по національній збірній команді України стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу з фехтування.

Невдовзі відбудеться урочисте вшанування лауреатів спортивного жовтня Львівщини.

Інформаційна довідка: Пантелєєва Ксенія Геннадіївна народилася 11 травня 1994 року у місті Львів. Заслужений майстер спорту України з фехтування (вид зброї – шпага). Випускниця Львівського училища фізичної культури, студентка 5 курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Представляє Львівську школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».

Учасниця Ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро; бронзовий призер Всесвітніх студентських Ігор 2013 року, багаторазова чемпіонка України. Відзначена державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу».

www.sport-oda.lviv.ua