Ксенія Пантелєєва – найкраща спортсменка Львівщини

24 листопада Національний олімпійський комітет у Львівській області нагородив фехтувальницю на шпагах, студентку п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ксенію Пантелєєву – найкращу спортсменку Львівщини у жовтні.

Зазначимо, що на початку цього осіннього місяця Ксенія Пантелєєва виборола Кубок України з фехтування у Харкові, а згодом у естонському Таллінні у командних змаганнях з фехтування на шпагах серед жінок разом із колегами по національній збірній команді України стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу. Потім Ксенія разом із Фейбі Бежурою, Анфісою Почкаловою та Оленою Кривицькою стала володаркою золотих нагород на етапі Кубку світу в китайському Сучжоу. У фіналі українки перемогли команду Японії – 45:43.

– Перемога далась дуже важко, але ми розуміли, що це наша робота, наш обов’язок. Увесь рік інтенсивно готувалась до змагань, відпочивала усього місяць. На щастя, із партнерками по збірній ми швидко знайшли спільну мову та увійшли в потрібний ритм. Це допомогло нам досягнути перемоги, – зізналась Ксенія Пантелєєва.

– Ми не могли нагородити іншого спортсмена, адже у жовтні найбільше перемог у медальну скарбничку принесла саме Ксенія Пантелєєва. Безумовно, ці здобутки є дуже значними не лише для Львівщини, але й для усієї України. Ми віримо, що Ксенія ще не раз потішить нас перемогами як на українській, так і на світовій аренах, – сказав голова відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський.

Нагороду отримали і два тренери, які також стали найкращими за підсумками жовтня: заслужені тренери України Андрій Орліковський і Зоряна Семеряк.

Довідка: Пантелєєва Ксенія Геннадіївна народилася 11 травня 1994 року у Львові. Заслужений майстер спорту України з фехтування (вид зброї – шпага). Випускниця Львівського училища фізичної культури, а нині – студентка 5 курсу Львівського державного університету фізичної культури. Представляє Львівську школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».
Учасниця Ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро, бронзовий призер Всесвітніх студентських Ігор 2013 року, багаторазова чемпіонка України. Відзначена державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу».

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ