Ксенія Пантелєєва та Анфіса Почкалова – кращі спортсменки Львівщини у листопаді

Щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило відразу двох спортсменок найкращими на Львівщині за підсумками спортивного листопада 2016 року. Ними стали заслужені майстри спорту з фехтування на шпагах, студентка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва та випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова.

Це визнання вони здобули завдяки вдалому виступу на другому етапі Кубку світу сезону-2016/2017, який відбувся в китайському місті Сучжоу. Фехтувальниці Львівщини в складі національної збірної команди України вибороли золоті нагороди у командних змаганнях.

В турі прямого вибування українки стартували під сьомим номером у 1/8 фіналу, де в непростому поєдинку взяли гору над японками з рахунком 45: 43. Далі наші спортсменки залишили без медалей господарок турніру китаянок, завершивши зустріч з рахунком 45:35 на свою користь, а в півфіналі у напруженій боротьбі зуміли перемогти збірну Росії, відігравши свій пріоритет на останніх хвилинах бою.

У фінальному поєдинку Україна – Південна Корея Фейбі Бежура, Анфіса Почкалова, Олена Кривицька та Ксенія Пантелєєва з самого початку вирвалися вперед і зуміли утримати це лідерство до кінця зустрічі, завершивши її з рахунком 43:32.

Довідка:

Почкалова Анфіса Сергіївна
Народилася 1 березня 1990 року у місті Львові.
Випускниця Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури.
Заслужений майстер спорту України з фехтування.
Представляє фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».
Учасниця Ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро; бронзовий призер чемпіонатів світу 2009 року в особистих змаганнях та 2015 року в командній першості; бронзовий призер Всесвітніх студентських Ігор 2013 року, багаторазова чемпіонка України.
Відзначена державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу».

Пантелєєва Ксенія Геннадіївна
Народилася 11 травня 1994 року у місті Львові.
Заслужений майстер спорту України з фехтування.
Випускниця Львівського училища фізичної культури, студентка Львівського державного університету фізичної культури.
Представляє Львівську школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».
Учасниця Ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро; бронзовий призер чемпіонату світу 2015 року в командній першості; бронзовий призер Всесвітніх студентських Ігор 2013 року, багаторазова чемпіонка України.
Відзначена державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу».