ЛДУФК брав активну участь в організації конвенції Lviv Fitness Weekend

З 30 вересня по 2 жовтня вдруге у Львові відбулася фітнес-конвенція Lviv Fitness Weekend - 2016. Конвенція проводилася на площах виставкового центру «Південний-ЕХРО». Провідні українські тренери і фітнес-презентери з Італії, Польщі, Румунії, Німеччини, Литви демонстрували найновіші  фітнес-технології та програми функціонального тренінгу на двох сценах і в зоні функціонального тренінгу у режимі нон-стоп з 9.00 до 18.00 години  1-2 жовтня. Паралельно проходив форум управлінців та майстер-класи. Цьогорічна фітнес-конвенція включала виставку з багаточисельними експонатами: обладнання, тренажерів, екіпіровки, спеціальної літератури, продуктів здорового харчування та ін.. Різноманітні фітнес-програми випробували кілька сотень фітнес-інструкторів та прихильників рухової активності.

Львівський державний університет фізичної культури брав активну участь в організації конвенції. Більше 50 студентів різних факультетів працювали волонтерами, забезпечуючи високий рівень проведення заходу на різних його ділянках.

Кафедра фітнесу та рекреації у повному викладацькому складі, студенти спеціалітету та магістратури, спеціалізації «Фітнес і рекреація» надавали допомогу в організації заходу. брали участь у фітнес-тренуваннях, вивчали найновіші  тенденції фітнес-індустрії, аналізували зміст популярних фітнес-технологій.

Конвенція Lviv Fitness Weekend – 2016  надала можливість не тільки спостерігати майстерне проведення занять відомих в Україні та Європі фітнес-тренерів, а і відчути атмосферу та вплив ефективного фітнес-тренування, ознайомитися з сучасними інноваційними технологіями оздоровчого тренінгу.

Сподіваємося, що Львів став місцем традиційного проведення фітнес-конвенції, а  наша співпраця з організаторами заходу буде тривати і удосконалюватися.