«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» йде третім

Дебютант вищої ліги чемпіонату України команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (тренер – Василь Ковцун) після двох перемог у стартовому турі зазнала першої поразки у Полтаві, гостинно поступившись господаркам туру «Полтавчанці» – 1:3.

За словами наставника команди Василя Ковцуна, його підопічні грали непогано, але вкотре пересвідчився, що виступати у гостях його команді доволі складно. Програвши першу партію (19:25), студентки ЛДУФК виграли другу (25:20) і з великим бажанням перемогти розпочали третю партію. Вочевидь, саме через надмірне бажання у дівчат виникало багато невимушених помилок, що позначилося на підсумковому результаті – 13:25 і 21:25.

Наступного ігрового дня волейболістки «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» по-спортивному розізлилися й менше, ніж за годину розібралися із запорізькою командою ЗІЕІТ – 3:0 (25:19, 25:21, 25:12).

Отож, після двох турів у активі студенток львівського «інфізу» три перемоги і одна поразка (8 очок) – третє місце у турнірній таблиці. Попереду «Фаворит» з Києва (11 очок) і «Харків’янка» (9).

У Полтаві за команду «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» виступали: Гончар Наталя (1 курс ФТ), Ковальчук Дарія, Свирида Ірина, Черевайко Тетяна (усі – 1 курс ФС), Кучер Влада і Яценко Ганна (2 курс ФС), Лис Ірина (капітан команди) та Кримська Яна (4 курс ФС), Худяк Анастасія (2 курс "Львівська Політехніка"), П’ятковська Ірина (випускниця Прикарпатського національного університету), Лисиця Вікторія (учениця 11 класу).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ