«ЛДУФК-СКІФ-Спартак»: три матчі – три перемоги

У Кам’янець-Подільському відбулися матчі першого туру студентської Ліги України з волейболу серед жіночих команд групи «Б», де три перемоги у трьох матчах здобула команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».

Перше бойове хрещення (сім гравців команди – першокурсниці) волейболістки ЛДУФК успішно пройшли з командою Чернівецького торгово- економічного інституту КНТЕУ – 3:1 (25:22, 26:24, 25:27, 25:20). Наступного ігрового дня наші студентки зустрілися з місцевою командою Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка, де також в гострій боротьбі здобули перемогу – 3:1 (25:19, 25:21, 21:25, 25:19. Третій день команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» відзначила звитягою над волейболістками Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – 3:0 (25:15, 28:18, 25:9).

Склад команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»: Власова Ольга, Ковальчук Дарія, Лужецька Діана, Свирида Ірина, Франкевич Діана, Черевайко Тетяна (ФС 3 група), Гончар Наталя (ФТ 1-Т), . Кучер Владислава, Яценко Ганна (ФС 22 група), Машковська Тетяна (ФФВ 23 група), Коваль Анастасія (ФС 33 група), Лис Ірина (ФС 41 група, капітан команди). Тренери команди – Ковцун Василь і Левків Володимир.