ЛДУФК співорганізатор III Відкритих Ігор Спеціальної Олімпіади Львівщини

З 15 по 18 вересня у місті Лева відбудеться спортивна подія міжнародного значення. Упродовж чотирьох днів у Львові проходитимуть ІІІ Відкриті Ігри Спеціальної Олімпіади Львівщини. Це найбільші за всю історію України міжнародні змагання для дітей та молоді з відхиленням розумового розвитку. Для участі в іграх подали заявки 600 учасників, а саме: 12 делегацій з 8 країн Європи: Литва, Латвія, Польща, Румунія, Швейцарія, Азербайджан, Угорщина, Бельгія, 24 делегації з 16 регіонів України та 10 делегацій Львівської області. В програмі Ігор передбачено змагання з футболу, флорболу, об'єднаного баскетболу, настільного тенісу, плавання, каякінгу та боччі.

Цьогоріч Львівський державний університет фізичної культури є партнером в організації цих змагань. Завдяки багаторічній співпраці ЛДУФК та Спеціальної Олімпіади України студенти нашого вишу активно долучаються до проведення змагань. Цього року волонтерську допомогу в організації та проведенні неординарного заходу нададуть студенти IV-V курсів факультету спорту та факультету фізичного виховання під керівництвом професора кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту, регіонального координатора Спеціальних Олімпіад у Львівській області Аліни Передерій.

Програма, терміни і місце проведення

III Відкритих Ігор Спеціальних Олімпіад Львівщини

15.09.2016 – день приїзду команд

16.09.2016