ЛДУФК увійшов до рейтингу Webometrics

Один з рейтингів, за яким аналізують ступінь представлення діяльності вишів в Інтернет-просторі – Webometrics, опублікував рейтинг щодо якості наукової діяльності університетів світу за цитованістю вчених в Google Scholar, бібліометрична база якої вважається найбільшою в світі.

Даний рейтинг оцінює кількість цитувань наукових робіт авторів вишів, що входять до десяти найбільш цитованих співробітників університету згідно з Google Scholar.

В минулому рейтингу лише 4 виші України потрапили в список, на цей раз ситуація значно покращилася, і вже 34 ВНЗ увійшли в цей перелік. З вищих навчальних закладів Львівщини лише три виші зуміли потрапити до цього списку, серед них і Львівський державний університет фізичної культури. Наш університет з результатом 2423 цитування займає 22 місце в Україні і 2986 місце в світі.

Проте і на цьому здобутки Львівського державного університету фізичної культури не завершуються. Наш університет увійшов до ще одного престижного рейтингу «4 International Colleges & Universities», посівши 87 місце в Україні. Загалом до списку потрапили 148 українських вишів.

Довідка. «4 International Colleges & Universities» - це рейтинг, який публікує австралійська компанія з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч ВНЗ світу та більше 130 вишів України за популярністю їхніх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні. В рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв ВНЗ світу.