Лідія Тимошенко зайняла перші місця на міжнародному турнірі з плавання

24 - 25 вересня у львівському аквапарку «Пляж» відбувся перший міжнародний турнір з плавання в категорії Мастерс «КУБОК ЛЕВА». У змаганнях брали участь понад 200 плавців з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії. Турнір був організований клубом ветеранів плавання «Євро-Львів» при підтримці Федерації Львівщини та Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс».

Вітали звитяжних спортсменів під час церемонії урочистого відкриття змагань почесні гості: президент клубу ветеранів плавання «Євро-Львів» Юрій Мартинюк, президент всеукраїнської асоціації плавальних клубів категорії мастерс Руслан Фріауф, голова федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріян Гутник та головний суддя змагань, суддя республіканської категорії Віктор Нерода.

У міжнародному турнірі з плавання категорії Мастерс «КУБОК ЛЕВА» взяла участь Лідія Тимошенко - викладач ЛДУФК факультету туризму. На змаганнях у своїй віковій категорії (65-69 років) вона неодноразово зайняла перші місця.

У перший день турніру Лідія Тимошенко тричі посіла перші місця на дистанції: 50 метрів вільним стилем з результатом 46.69; 50 метрів брасом з результатом 57.44, а також на дистанції 200 м брасом з результатом 4:32.79.

Та й на цьому успіхи викладача ЛДУФК не завершилися, адже Лідія Тимошенко завоювала ще й 3 місце 200 м брасом у абсолютному заліку.

Другого дня Лідія Тимошенко на дистанції 100 метрів брасом знову посіла перше місце з результатом 2:11.88.

Викладач ЛДУФК зізнається, що свої перемоги присвячує Львівському державному університету фізичної культури з нагоди його 70-ти річчя. «Свої перемоги присвячую вишу, який дав мені знання, вміння та навики для активного довголіття і роботи на благо нашої держави», - розповіла Лідія Тимошенко.