Львівські каратисти домінують на українській арені

19-20 листопада у м. Києві пройшов черговий Чемпіонат України з карате. Вперше ці змагання проводились у статусі карате, як олімпійського виду спорту, що звичайно позитивно вплинуло на представництво та кількість спортсменів на київському татамі. Основним завданням турніру було визначення найкращих спортсменів у видах програми змагань та відбір і комплектація національної збірної команди України з карате для участі у основних стартах 2017 року.

У перший день змагань розігрувались комплекти медалей серед кадетів, юніорів та молоді у розділах  ката та куміте. 365 спортсменів  із 14 областей України боролись за місце на п’єдесталі та попадання у збірну команду для участі  у Чемпіонаті Європи, що буде проходити у м. Софія (Болгарія). Команда Львівської області була представлена 38 спортсменами серед яких було  7 студентів спеціалізації карате ЛДУФК. В результаті першого дня чемпіонату переможцями та призерами змагань  стали Мястковська Анастасія (41 гр. ф\с) – 1 м. (-55 кг.), Рябошапко Кирило (2 гр., ф\в) – 1 м.(-67 кг.), Глоговська Богдана (31 гр., ф\с) – 2 м.(+68 кг.), Тарнавський Арсен ( 1 гр., ф\с) – 3 м. (ката), Герчук Тарас (42 гр., ф\в) – 3 м. (+84 кг.) та Байдала Андрій ( 1 гр., ф\с) – 3 м. (+84 кг.). Ці результати дозволили суттєво поповнити скарбничку збірної Львівської області та вийти на перше загальнокомандне місце серед кадетів, юніорів та молоді, випередивши своїх найближчих конкурентів з Одеської області.

Вже у неділю на київське татамі  вийшли 168  дорослих спортсменів, які представляли 11 областей України. Рівень учасників змагань був дуже високий, зважуючи на те що за медалі чемпіонату та місце у збірній боролись медалісти Чемпіонатів Світу та Європи, учасники Європейських Ігор та спортсмени які входять у «Тор-10» всесвітнього рейтингу WKF.  З  18 львівських спортсменів, які захищали честь нашої області на Чемпіонаті України 7  були представниками ЛДУФК.  У результаті безкомпромісних поєдинків на татамі медалістами Чемпіонату  України стали Анастасія Мястковська – 1 м. (-55 кг.),Тарас  Герчук – 2 м.  (+84 кг.), Андрій Байдала – 3 м. (+84 кг.), Богдана  Глоговська – 3 м. (+68 кг.). Слід зазначити, що жіноча «стінка» у складі Анастасії Мястковської, Богдани Глоговської та випускниць ЛДУФК Катерини  Кривої і Галини Мельник здобувають «золото» у командному куміте.

Завдяки 9 золотих медалей львів"яни знову перемагають у загальнокомандному заліку, випередивши своїх принципових суперників з Одеської області. Результати Чемпіонату України ще раз підтвердили високий рівень львівських спортсменів та львівської школи карате на всеукраїнському рівні.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ