Манастирський Андрій – бронзовий призер світу з пауерліфтингу

З 28 серпня по 4 вересня 2016 р. у м. Щирк (Польща) проходить чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

В результаті змагальної боротьби 31 серпня 2016 р. на польському помості студент 2 курсу факультету спорту Манастирський Андрій додав до скарбнички збірної команди України одну малу бронзову нагороду в присіданнях зі штангою, малу золоту медаль в жимі лежачи і бронзову нагороду в триборстві.

В присіданнях зі штангою Андрію підкорилась вага 232,5 кг. У жимі лежачи нашому спортсмену не було рівних. Вага штанги 170 кг у другій змагальній вправі забезпечила Манастирському беззаперечну перемогу. У тязі становій Андрію вдалося виконати тільку одну спробу і зафіксувати вагу 225 кг. Таким чином, сума триборства бориславського спортсмена склала 627,5кг.

Вітаємо кафедру атлетичних видів спорту, спортсмена та його тренерів з феєричним виступом на міжнародній арені!