Міжнародна наукова конференція у Вижниці

До 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури кафедра стрільби та технічних видів спорту нашого Університету зініціювала проведення XIІ Міжнародної наукової конференції «МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ ТА СПОРТІ». Конференція відбулася 19–20 травня на Буковині у передгір’ї Карпат, у місті Вижниця.

Співорганізаторами цього наукового заходу також були Центр математичного моделювання ІППМіМ ім. Я.С. Підстригача НАН України та Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди. Міжнародний статус цього форуму визначався участю учених з Польщі, Угорщини, Грузії та Республіки Ірак. Загалом у роботі конференції взяли участь 45 учених.
Проведено пленерне засідання, секційні засідання та круглий стіл. На пленарному засіданні виступили доктори наук з фізичного виховання і спорту, професори Богдан Виноградський, Олег Худолій та Олег Рибак, доктор технічних наук, директор Центру математичного моделювання Ярослав П’янило, кандидат фізико-математичних наук, доцент Анатолій Лопатьєв. Далі робота зосереджувалася у чотирьох секціях, одна з яких надавалась науковим доповідям студентів.

Під час конференції піднімалися такі наукові проблеми:
-     моделювання як метод наукового пізнання складних об’єктів і процесів у фізичному вихованні та спорті;
-    інформаційні технології та технічні засоби у фізичному вихованні та спорті;
-    математичне моделювання об’єктів і процесів у відкритих системах.
До початку роботи конференції надруковано тези, що будуть у відкритому доступі в репозитарії бібліотеки нашого Університету.