На факультеті туризму ЛДУФК відбулася науково-практична конференція

2 березня 2016 року у Львівському державному університеті фізичної культури на факультеті туризму відбулась науково-практична конференція«Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України»,присвячена 70-річчю Львівського державного університету фізичної культури. З привітальним словом виступили проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Вовканич А.С., завідувач кафедри туризму, професор Волошин І.М. та декан факультету туризму, доцент Холявка В.З.

Декан привітав студентів факультету туризму – переможців Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи»:Клебу І., Романишин А., Ониськів А., Приступу Ю., Рудакову С. та вручив їм сертифікати.

На конференції були представлені наукові, методичні праці факультету туризму. Серед них «Туристичні ресурси України» (автори Волошин І.М., Матвійчук Л.Ю., Ненько К.В.).

У науково-практичній конференції взяли участь 29 студентів з Львівського державного університету фізичної культури, Львівського інституту економіки і туризму, Луцького національного технічного університету, Академії рекреаційних технологій і права, з них виступило 14 учасників конференції.

З цікавими науковими повідомленнями виступили студенти Руминська З., Солдат О., Андрусяк М., Рудакова С., Білоус С., Стадницька В. З доповідями також виступили аспіранти кафедри туризму Цесьців Д., Кучер П., Козовий В., Четирбук О.

Завідувач кафедри туризму Волошин І.М. підвів підсумки та вручив усім учасникам конференції сертифікати.

Кафедра туризму