На вихідних відбудеться Відкритий Кубок Львова з фехтування «Галицький лицар – 2016»

Найближчими вихідними, 19 і 20 листопада, у Львові відбудеться прем’єрний міжнародний турнір «Галицький лицар – 2016» з фехтування на рапірах, який пройде у рамках серії змагань «Відкриті Кубки Львова».

Організаторами змагання є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради, Федерація фехтування Львівщини та Львівський державний університет фізичного виховання.

Змагання пройдуть в Універсальному манежі спортивного комплексу «Скіф» Львівського державного університету фізичного виховання (вулиця Черемшини, 17). На фехтувальні доріжки вийдуть усі найсильніші майстри фехтування на рапірах віком до 20-ти років з усіх куточків України, а також їхні однолітки з Білорусі та Молдови, які будуть представлені своїми юніорськими збірними. Загалом очікується участь близько 80-ти рапіристів.

Зазначимо, що турнір «Галицький лицар – 2016» включено в календар змагань Національної федерації фехтування України і він є одним з етапів відбору до складу юніорської збірної України, яка навесні 2017 року захищатиме честь синьо-жовтого прапора на чемпіонатах Європи та світу.

Змагання проходитимуть два дні за двома різними системами їх проведення, а переможця і призерів буде визначено за сумою результатів. У перший змагальний день, 19 листопада, турнір проходитиме за відбірково-коловою системою, усі бої проводяться на 5 уколів. Наступного дня, 20 листопада, на доріжки вийдуть 48 рапіристів, яких буде визначено за підсумками змагань напередодні. Вони будуть змагатися в турі прямого вибування, з визначенням усіх місць в ТОП-16. Усі бої плей-оф проводяться на 15 уколів.

Переможцем турніру «Галицький лицар – 2016» та володарем Відкритого Кубка Львова стане фехтувальник, який за сумою двох днів набере найменшу суму місць. В разі однакової суми місць у двох і більше учасників, перевагу у підсумковому протоколі має той, хто посів більш високе місце в другий день змагань.

Почесними гостями турніру «Галицький лицар – 2016» будуть відповідальний секретар Національної федерації фехтування України Олена Шевчук та легендарний вихованець львівської школи фехтування, заслужений майстер спорту СРСР, чемпіон світу в особистій першості 1971 року Василь Станкович, в колекції нагород якого також два командних олімпійських «срібла» (1968 і 1972 рр.), командних чотири «золота» (1969, 1970, 1973, 1974 рр.), «срібло» (1975 р.) і «бронза» (1971 р.) та особисте «срібло» (1969 р.) світових чемпіонатів, два командних Кубки Європи (1969 і 1970 рр.) та особисте «золото» Всесвітньої Універсіади-1973 і чемпіонатів СРСР 1968 та 1970 рр.

Додамо, що вперше фехтувальний відкритий Всеукраїнський турнір транслюватиметься в прямому ефірі на офіційному сайті Національної федерації фехтування України та на каналі «ТВ Наживо» в YouTube. Окрім того ведуться перемовини з двома спортивними телеканалами щодо прямої трансляції вирішальних поєдинків турніру.

Фехтування. Чоловіки. Рапіра. Міжнародний турнір «Галицький лицар» (в рамках проекту Відкриті Кубки Львова 2016 року)

Програма змагань

19 листопада (субота)

10:30. Урочисте відкриття змагань