На засіданні вченої ради вручали нагрудний знак та посвідчення до почесного звання

17 листопада цього року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося засідання вченої ради під час якого було вручено нагрудний знак та посвідчення до почесного звання.

Указом Президента України № 427 від 1 жовтня 2016 р. Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ” було присвоєно ВОВКАНИЧУ Андрію Степановичу - проректору з науки та зовнішніх зв'язків, кандидату біологічних наук, професору.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ" СТЕФАНИШИНУ Василю Мар’яновичу - начальнику навчального відділу.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ" ЛЕВКІВУ Володимиру Івановичу - доценту кафедри спортивних та рекреаційних ігор, відповідальному за спортивну роботу.

Нагрудний знак та посвідчення до почесного звання вручала заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Маріанна Богданівна Вільшинська, зазначивши, що завдяки Львівському державному університету фізичної культури ми маємо ким пишатися.