Наші студенти на п’єдесталі чемпіонату України

З 6 по 10 лютого у Коломиї відбувався чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, в якому взяли участь представники 18 областей України. Перше загально-командне місце посіла команда Львівщини. У складі команди змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули одну золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди.

7 лютого на коломийському помості у ваговій категорії до 66 кг виступав студент першого курсу факультету спорту Маляров Назарій який посів другу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату. У присіданнях зі штангою Назар підкорив 170 кг, у жимі лежачи його результат становив 125 кг, а у тязі становій – 205 кг. Таким чином, сума триборства становила 500 кг.

8 лютого змагалися двоє наших студентів – Манастирський Андрій та Гладкий Віктор. У ваговій категорії до 74 кг серед юнаків першокурсник факультету спорту Манастирський Андрій тріумфально виборов перемогу. У присіданнях зі штангою результат Андрія склав 235 кг, у жимі лежачи - 160 кг, а у тязі становій - 235 кг. Сума триборства 630 кг забезпечила спортсмену перше місце у даній ваговій категорії.

У ваговій категорії до 83 кг студент першого курсу факультету фізичного виховання Гладкий Віктор в жорсткій боротьбі посів друге місце. У присіданнях зі штангою Віктору підкорилась вага 215 кг, у жимі лежачи  - 145 кг, а у тязі становій – 240 кг. Сума триборства нашого спортсмена становила 600 кг.

9 лютого у змагальну боротьбі вступили юніори, серед них змагався студент третього курсу факультету спорту Дорохін Роман, який у ваговій категорії до 74 кг посів третю сходинку п’єдесталу з сумою триборства 645 кг (255+145+255), поступившись лише майстрам спорту міжнародного класу.

Вітаємо наших атлетів, їхніх особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту ЛДУФК з успіхом на чемпіонаті України!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ