Вдале завершення зимового сезону

На чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся у Сумах в останні дні лютого, неабияким успіхом відзначилися студенти Львівського державного університету фізичної культури, які привезли до Львова три срібні і одну золоту медалі.

У бігу на 1500 м чемпіоном України став студент факультету спорту (42 група) Роман Ростикус, друге місце у бігу з перешкодами на 3000 м здобула студентка цього ж факультету (51 група) Оксана Райта.

Наш зірковий легкоатлет Андрій Проценко також був другим у секторі стрибків у висоту, його результат – 2, 23 м.

Студент факультету фізичного виховання (51 група) Олексій Мацкевич також став срібним призером чемпіонату України в естафеті 4 х 400 м.

Вітаємо з успіхом наших студентів і кафедру легкої атлетики ЛДУФК та бажаємо подальших перемог у міжнародних стартах. Зокрема, Андрію Проценко бажаємо показати високий результат на чемпіонаті світу у США, який відбудеться з 17 по 20 березня.