Наші студенти - найсильніші серед юніорів Львівщини

Спортивна база КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо 19–20 лютого приймала чемпіонат Львівської області серед юніорів з важкої атлетики. Його учасниками були близько 70 кращих юних атлетів Львівщини, які боролися за право представляти нашу область на чемпіонаті України, що відбуватиметься 14–19 березня у Хмельницькому. Найсильнішими були студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури.

У змаганнях дівчат перше місце у ваговій категорії +75 кг посіла ими студентка 2 курсу факультету спорту Діана Нагорнюк. ЇЇ результат - 168 кг у сумі двоборства. Студентка 3 курсу факультету фізичного виховання Софія Константинова здобула перемогу у ваговій категорії 69 кг з результатом 120 кг у сумі двоборства. Результати наших юніорок були найвищими в абсолютній першості та забезпечили їм основні місця у складі жіночої збірної нашого регіону.

Серед чоловіків чемпіонами області стали Іван Куклишин (32 група ФС) у ваговій категорії 69 кг з результатом – 218 кг, Олег Николин (22 група ФС) у ваговій категорії 77 кг - 265 кг, першокурсники факультету спорту Олег Козюпа із результатом 269 кг у ваговій категорії 94 кг та Владислав Суховій, який змагався у ваговій категорії 105 кг переміг з результатом 265 кг.

Третє місце посіли Тарас Коваль (2 група ФС) у в/к 69 кг – 195 кг і Руслан Мазур (31 група ФФВ) у в/к 85 кг – 242 кг.

Усі переможці цих змагань представлятимуть Львівську область на чемпіонаті України, до них ще приєднається і лідер наших важкоатлетів Гоза Володимир, що зараз перебуває на навчально-тренувальному зборі в розташуванні національної збірної команди України. А Іван Куклишин захищатиме кольори Закарпатської області.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ