Наші студенти – срібні призери Універсіади Львівщини

Команда Львівського державного університету фізичної культури хоч і виборола перші місця у більшості категоріях (командних чоловічих, особистих чоловічих та жіночих, парних у чоловіків та змішаних пар) зайняла друге загальнокомандне місце на Універсіаді Львівщини з бадмінтону.

Честь ЛДУФК відстоювали: Гуркало Владислав (МС, 52 група ФФВ), Тодорук Владислав (КМС, 23 ФФВ), Лема Тетяна (МС, 34 ФФВ), Хомин Лілія (1 розряд, 23 ФФР), Онущак Ольга (23 ФС). За результатами особистих змагань наші спортсмени виступили так: Гуркало Владислав (1 місце в одиночній, 1 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Тодорук Владислав (3 місце в одиночній, 1 місце в парній, 4 місце в змішаній категоріях); Лема Тетяна (1 місце в одиночній, 2 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Хомин Лілія (3 місце в одиночній, 2 місце в парній, 4 місце в змішаній категоріях), Онущак Ольга (2 місце в командних жіночих змаганнях).

Підсумовуючи Універсіаду Львівщини з бадмінтону 2016 року команди ВНЗ зайняли такі місця: І місце – ЛНУ (536 балів); 2 місце – ЛДУФК (534); 3 місце – ЛНМУ (450); 4 місце – НУ„ЛП” (423); 5 місце – ЛНАУ (329).