Наші студенти – призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

9-11 березня 2016 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році з галузі наук «Фізичне виховання та спорт». Львівський державний університет фізичної культури на даному заході представляли восьмеро студентів та троє членів журі: професор Пітин М.П., професор Боднар І.Р., доцент Шевців У.С.

За результатами підсумкової конференції з напряму підготовки «Спорт» в активі ЛДУФК дві бронзові нагороди. Наукове дослідження студентів факультету спорту Вауліна Олександра та Ясінської Надії на тему «Напрями удосконалення організації та проведення змагань з фехтування в Україні» (наукові керівники: проф. Бріскін Ю.А., проф. Передерій А.В.) посіло третє місце. Бронзовими призерами стали також студенти факультету спорту Онопко Владлен та Демидась Ольга з науковою роботою на тему «Інноваційні практики спорту (на прикладі кіберспорту)» (наукові керівники: проф. Бріскін Ю.А., проф. Пітин М.П.).

У підсумковій конференції за напрямом «Фітнес та рекреація» ЛДУФК представляла Мошовська Ірина, яка з науковою роботою на тему «Застосування системи пілатес у фізичному вихованні школярок» (наукові керівники: проф. Жданова О.М., доц. Шевців У.С.) посіла третє місце.

У напрямі «Фізичне виховання» ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт ЛДУФК представляли Андрухів Василь та Ференц Юрій. За результатами виступів на конференції студент факультету фізичного виховання Ференц Юрій посів третю сходинку з науковою роботою на тему «Засоби атлетизму в фізкультурно-оздоровчих заняттях зі студентами вищих навчальних закладів» (науковий керівник: доц. Соловей А.В.).

Також третій результат показав студент факультету фізичної реабілітації Дмитрук Михайло з науковою роботою «Фізична реабілітація осіб другого зрілого віку з гонартрозом» (науковий керівник: ст. викладач Ціж Л.М.).

Вітаємо студентів та наукових керівників з успішним виступом у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році з галузі наук «Фізичне виховання та спорт»!