Наші студенти – срібні призери чемпіонату України

16 лютого на коломийському помості завершився чемпіонат України з жиму лежачи серед юніорів та юніорок. Найсильніші юні атлети України змагалися за право брати участь у чемпіонаті світу з жиму лежачи, який відбуватиметься 19-24 квітня у м. Редбю (Данія). Серед них – троє студентів Львівського державного університету фізичної культури.

У ваговій категорії до 74 кг майстер спорту Андрій Дах (22 ФС, на фото праворуч) продемонстрував результат 180 кг. На жаль, Андрію не підкорилась штанга вагою 192,5 кг у третій спробі, що дозволило йому вибороти лише друге місце. Студент третього курсу Вовк Володимир (32 група,ФС) у ваговій категорії до 93 кг також здобув «срібло» з результатом 207,5 кг. У ваговій категорії до 105 кг змагався досвідчений майстер спорту Адамчук Ігор. Випускник факультету спорту ЛДУФК продемонстрував у жимі лежачи 202,5 кг, що забезпечило йому також друге місце у цій ваговій категорії.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо подальших звершень на міжнародній арені!