Наші студентки перемогли дрогобицьких педагогів

11 квітня жіноча збірна Львівського державного університету фізичної культури з футзалу під керівництвом викладачів кафедри футболу Ігоря Карпи, Тараса Когута і магістра Павла Костюка перемогла команду Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка (3:1) у черговому матчі Універсіади Львівщини - 2016.

Початок матчу дав зрозуміти, що гості з Дрогобича не гратимуть від оборони і нічийний результат їх не влаштує. Проте команда ЛДУФК була налаштована тільки на перемогу. Кожен гравець нашої збірної продемонстрував високий рівень самовіддачі та велике бажання перемогти, що і було втілено у переможний результат матчу. Дублем відзначилась студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання ЛДУФК Богдана Гнатів. Ще один м’яч забила студентка другого курсу факультету фізичного виховання ЛДУФК Леся Тарнавська.

Склад збірної команди ЛДУФК: Софія Причина (4 ФС), Роксолана Фірта (4 ФС), Анна Ставка (4 ФС), Ольга Кожевнікова (4 ФФВ), Анна Лещук (4 ФФВ), Тетяна Кузікова (24 ФФВ), Сніжана Змічеровська (24 ФС), Леся Тарнавська (24 ФФВ), Інна Раткович (35 ФФВ), Богдана Гнатів (43 ФФВ), Наталія Собчишин (31 ФЗЛ). Старший тренер – Ігор Карпа, тренер –Тарас Когут, тренер воротарів – Павло Костюк.

Наступна гра жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу відбудеться 14 квітня 2016 року з командою Львівського національного медичного університету (початок – 17:00).