Наші випускниці - бронзові призери Євро-2016

Знову тішать своїми здобутками наші борчині.. Дві бронзові нагороди чемпіонату Європи з боротьби, що відбувається у столиці Латвії Ризі, здобули випускниці Львівського державного університету фізичної культури Алла Черкасова та Юлія Хавалджи (Благиня).

Юлія виступала у ваговій категорії до 53 кг. В 1/8 фіналу вона поступилася срібній призерці чемпіонату Європи серед спортсменів до 23 років Ірині Курачкіній з Білорусі, але отримала шанс позмагатися у втішних сутичках, бо її кривдниця вийшла у фінал, пише champion.com.ua.

Там Хавалджи-Благиня вирвала перемогу у чемпіонки Середземноморського чемпіонату Каріми Санчес Раміс з Іспанії (12:11). А в «бронзовій» сутичці зуміла перебороти Наталію Буду з Молдови (5:2).

У ваговій категорії до 75 кг Алла Черкасова почала з перемоги на туше над Саметт Немет з Угорщини.

Однак, у чвертьфіналі Алла так само на туше програла Ясемін Адур з Туреччини.

Далі на ученицю заслуженого тренера України, викладача кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Андрія Пістуна чекав втішний «бронзовий» турнір.

Там українська борчиня найперше поборола Епп Мае з Естонії (6:5), а згодом і Дарію Урсулу Осоцьку з Польщі (10:0).

Таким чином, здобувши три перемоги й одну поразку, Алла Черкасова стала бронзовою призеркою Євро-2016.