Науково-практична конференція

Міжнародний день спорту кафедра теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури відзначила участю науково-педагогічних працівників у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Історичні, теоретико-методичні, медико-біологічні аспекти фізичної культури і спорту». Конференція відбулася 6 - 7 квітня 2016 року. Організатором був Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, зокрема, факультет фізичної культури та здоров’я людини (кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту).

Наш університет представляли доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання Наталія Завидівська і доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Геннадій Єдинак.

З доповіддю на пленарному засіданні виступила професор кафедри теорії та методики фізичного виховання Наталія Назарівна Завидівська.

Конференція продовжилася секційними засіданнями на факультеті фізичної культури та здоров’я людини, де наш університет гідно представила студентка Лахман Вероніка, виступивши з доповіддю «Характеристика технічного арсеналу античної боротьби в давньогрецькому світі».