Нікіта Максимов виборов звання «Майстер спорту України»

Минулими вихідними (14-16 жовтня) у Києві відбувся Всеукраїнський турнір Кубок федерації дзюдо, де змагалися близько 200 спортсменів із 17 областей України. Надзвичайно яскраву, технічну і наполегливу боротьбу продемонстрував студент 32 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Нікіта Максимов, котрий виграв усі п’ять сутичок, виборов перше місце і спортивне звання «Майстер спорту України».

Не відставала від свого одногрупника і майстер спорту Марія Денисюк, котра у підсумку посіла друге місце. А студентка 31 групи факультету фізичного виховання Юлія Орчакова привезла до Львова бронзову нагороду.

Варто відзначити, що Нікіта Максимов є вихованцем Світлани Кухтій і Оксани Зварищук, він наполегливо тренується уже упродовж 12 років у залі боротьби, що на вулиці Джахара Дудаєва, 8. Урешті-решт, його праця була винагороджена і він досягнув рівня майстра спорту, з чим вітаємо як самого спортсмена, так і увесь колектив кафедри атлетичних видів спорту. Бажаємо йому подальших звитяг на татамі та борцівських килимах України та світу.