НОК України презентує у Львові новий проект #OlympicLab

Національний олімпійський комітет України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету презентує новий проект Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллехаммері, аспірантки ЛДУФК, Віри Передерій – #OlympicLab. Четвертий етап цього проекту – «Історія олімпійського руху»–відбувся 6 жовтня 2016 року у ЗСШ І-ІІІ ступенів № 91 м. Львова.

#OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

#OlympicLab включає в себе шість етапів: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eatsmart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Учасників освітньо-інтерактивного заходу #OlympicLab привітав голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Юні любителі спорту – учні 7-9 -х класів ЗСШ № 91 мали чудову можливість дізнатися більше про історію олімпійського руху, особливості його розвитку в різні часи, його відродження та сучасність. Лекцію про історію олімпійського руху прочитав завідувач кафедри Олімпійського, професійного та адаптивного спорту ЛДУФК, доктор наук з фізичного виховання і спорту, проф. Юрій Аркадійович Бріскін.

Також про сьогодення олімпійського руху та свій олімпійський досвід учасникам заходу розказали Чемпіонка світу з вільної боротьби, триразова учасниця Олімпійських Ігор – Юлія Ткач (випускниця ЛДУФК), та заслужений працівник фізичної культури та спорту України, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, учасник Ігор XXVII Олімпіади зі стрільби з лука та тренер збірної команди України зі стрільби з лука – Сергій Антонов.

Після прослуханої лекції діти мали змогу перевірити свої знання у грі «Брейн-ринг». У запеклій боротьбі перемогла команда під керівництвом Сергія Антонова.

Всі учасники мали можливість задати запитання гостям, сфотографуватись та взяти автографи у видатних олімпійців.