Офіційно «Галичанка» стане чемпіоном в Ужгороді

Гандболістки львівської «Галичанки», більшість з яких є випускниками чи студентами Львівського державного університету фізичної культури, ретельно готуються до матчів заключного туру чемпіонату України в суперлізі, які з 15 по 17 травня відбудуться в Ужгороді. Аби вдруге поспіль завоювати золоті медалі нашим галичанкам достатньо в трьох поєдинках здобути одне очко.

Отож, уже найближчої неділі, 15 травня, львівська «Галичанка» після гри з херсонською «Дніпрянкою» офіційно повинна стати чемпіоном України сезону 2015-2016 років. Наступного дня, 16 травня, «Галичанка» зустрінеться зі «Спартаком», який уже давно не вирішує жодних турнірних завдань. А завершиться тур традиційним поєдинком двох лідерів вітчизняного гандболу – «Галичанки» та «Карпат».

Нагадаємо, що травий час у чемпіонаті лідирували «Карпати» з Ужгорода. А вже після першого фінального туру в Броварах лідерство захопила «Галичанка», яка впевнено його утримує і вже ніхто не сумнівається, що другий рік поспіль золоті медалі приміряють саме гандболістки «Галичанки».

Суперліга. Четвертий з’їзний тур другого етапу (15-17 травня, Ужгород, СК «Карпати-Арена»)
15 травня
14.00 «Галичанка» - «Дніпрянка»
16.00 «Карпати»- «Спартак»
16 травня
16.00 «Спартак» - «Галичанка»
18.00 «Дніпрянка» -  «Карпати»
17 травня
11.00 «Дніпрянка» - «Спартак»
13.00 «Галичанка» - «Карпати»
14.45 – нагородження призерів та церемонія закриття чемпіонату

Турнірне становище команд: 1. «Галичанка» – 52 очки; 2. «Карпати» – 46; 3. «Дніпрянка» – 28; 4. «Спартак» – 20. Всі команди провели по 29 матчів.