Оксана Гергель і Алла Черкасова здобули олімпійські лізенції

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель (вагова категорія 58 кг) та випускниця ЛДУФК Алла Черкасова (75 кг) стали срібними призерами першого ліцензійного турніру з боротьби у Сербії, а відтак – здобули путівки на Олімпіаду-2016. Раніше на чемпіонаті світу олімпійську ліцензію виборола аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач (63 кг).

Оксана Гергель розпочала ходу до фіналу з перемоги на туше над польською борчинею Агнешкою Крол. Чемпіонка Європейських Ігор, володарка бронзи чемпіонату світу та двох бронзових нагород чемпіонату Європи Емесе Барка з Угорщини також програла нашій Оксані на туше. В півфіналі Оксана Гергель знову продемонструвала високий клас боротьби і перемогла на туше! Цього разу - Маріану Есану з Молдови. У фіналі на Гергель очікує зустріч із бронзовою призеркою чемпіонату Європи Мімі Христовою з Болгарії. Але вихід у фінал забезпечив представниці ЛДУФК перепустку на Олімпіаду-2016 до Ріо. Вітаємо!

Алла Черкасова стартувала з перемоги над колишньою співвітчизнецею Світланою Саєнко, котра нині виступає під прапором Молдови, і є володарем двох срібних і чотирьох бронзових нагород чемпіонату Європи, та бронзовою призеркою чемпіонату світу. Згодом з рахунком 8:0 Алла здолала минулорічну чемпіонку Європи серед спортсменів до 23 років Фані Градін зі Швеції. У півфіналі Черкасова перемогла Марію Шелмаєр з Німеччини, що забезпечило їй виступ у Ріо. У фіналі на Аллу Черкасову чекає зустріч із діючою чемпіонкою Європи Жасмін Адар з Туреччини.

Отож, вітаємо наших борчинь із успішним виступом на ліцензійному турнірі й побажаємо продемонструвати свій найвищий клас боротьби на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.