Оксана Гергель – срібний призер чемпіонату Європи

Ще одну срібну медаль Євро-2016 до національної скарбнички поклала студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель. Чемпіонат Європи з боротьби відбувається у Ризі.

У ваговій категорії до 60 кг наша борчиня з 1/4 фіналу перемогою над чемпіонкою Нордичного чемпіонату Шарлотою Скауен з Норвегії (4:0), інформує champion.com.ua.

У півфіналі учениця заслуженого тренера України, викладача кафедри атлетичних видів спорту Андрія Пістуна виявилася сильнішою за одну з фавориток цієї категорії Юлію Раткевич з Азербайджану, яка є бронзовою призеркою Олімпіади-2012, а також чемпіонкою світу та Європи. Підсумковий рахунок – 2:2, але судді віддали перемогу саме українці.

А у фіналі Оксана зустрілася з чинною чемпіонкою Європи серед спортсменів до 23 років, срібною призеркою чемпіонату світу Петрою Мааріт Оллі з Фінляндії.

Гергель поступилася суперниці з рахунком 2:8 і зупинилася за крок від золотої нагороди.

За матеріалами: zik.ua