Олександр Усик: "Прогулянка за будь-якої погоди, як і тренування"

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик – найуспішніший кримський спортсмен у минулому році. Український боксер з Сімферополя провів три поєдинки в столичному Палаці спорту, вдало захистивши титул Інтерконтинентального чемпіона WBO в першій важкій вазі. Кожен з боїв закінчувався для суперників Усика нокаутами. Нещодавно британський телеканал BoxNation склав свій рейтинг із п'яти найперспективніших боксерів світу, який очолив Олександр Усик.

Сьогодні Олександр з родиною живе в окупованому Росією Криму. Нещодавно, український боксер оприлюднив фото прогулянки з сином у Криму у формі збірної України. «Прогулянка за будь-якої погоди, як і тренування», – підписав фото спортсмен.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова та називає це «відновленням історичної справедливості».

За матеріалами: http://ua.krymr.com

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ