Олександр Усик: «Що можна сказати про чемпіона? Він виграв цей титул, а я лише претендент»

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, Інтерконтинентальний чемпіон світу за версією WBO Олександр Усик (9-0-0, 9 КО) і володар пояса чемпіона світу за цією ж версією поляк Кшиштоф Гловацьки (26-0-0, 16 КО) провели першу прес-конференцію перед титульним поєдинком, який пройде 17 вересня у Гданську.Олександр розповів таке.
Про суперника: «Хочу подякувати польській стороні, що вони погодилися організувати цей бій. Кшиштофу окрема подяка та усім промоутерам. Я уже бачив, що цей боксер звичайний скромний хлопець (усміхається). Що ще можна сказати про чемпіона світу? Він виграв цей титул, а я лише претендент. Думаю, що 17 вересня усі побачать красивий бокс».

Про спаринг-партнерів: «Цим займається моя команда: Сергій Ватаманюк, Джеймс Алі Башир. Я їм довіряю, буду тренуватися за тією програмою і спарингувати з тими боксерами, яких вони мені порекомендують».

Про вибір тренерів: «В Україні є чимало добротних тренерів, один з яких Анатолій Ломаченко. Я був у нього. Він допоможе мені в підготовці. Чому вибрав Башира? Тому що Анатолій Миколайович працює з Василем Ломаченком. Але він мені допомагає, дає поради. Це та людина, яка привела мене до золотої олімпійської медалі. А з Баширом разом ми прийдемо до чемпіонства в професіоналах».

Про рекорд Холіфілда: «Мені симпатизує Холіфілд, я знаю, як він йшов до медалей. Я не хочу побити його рекорд. Я хочу написати свою історію. Я дізнався, що Холіфілд став чемпіоном світу у 12-му поєдинку. Хотів би і я це зробити. Якщо вийде раніше – то це на краще».

Про танці перед боями: «Це йде від серця, це – велика радість для мене, коли я це роблю. На Олімпіаді – це був гопак, згодом було щось інше. Що буде перед боєм з Гловацьки – щось нове і круте».

Про минулий візит до Польщі: «Перший раз я був тут 2005 року, це були мої перші змагання серед дорослих. Ми боксували «стінка» на «стінку», як матчева зустріч».

xsport.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ