Олександр Усик титульний бій проведе у Польщі

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (9-0, 9 КО), який є Інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBO у важкій вазі й першим номером рейтингу WBO, свій перший титульний бій за звання чемпіона світу з боксу проведе у вересні в Польщі. Його суперник – чемпіон світу WBO Кшиштоф Гловацьки (26-0, 16 KO).


Можливі дати проведення поєдинку – 10 або 17 вересня. Точна дата буде відома на початку липня. «K2 Promotions Ukraine» і промоутерська компанія «Knockout Promotions» виступлять співорганізаторами даного бою.

Зазначимо, що 9 червня в Нью-Йорку згідно з рішенням Всесвітньої боксерської організації (WBO) повинні були відбудуться промоутерські торги. Однак після тривалих переговорів сторонам вдалося досягнути угоди щодо призначеної дати.

«Ми зробили все, що від нас залежало, запропонувавши поляку безпрецедентний на сьогодні гонорар у 500 тисяч доларів, але чемпіона це не влаштувало. Тому з його промоутером Анджеєм Василевськи ми почали шукати компроміс. Результатом наших зусиль стала домовленість про спільну організацію поєдинку в Польщі 10 або 17 вересня. Ми впевнені в Усику, з нами Бог – боятися нам нічого!!!», – відзначив генеральний директор «K2 Promotions Ukraine» Олександр Красюк.

Варто нагадати, що у квітні цього року Кшиштоф Гловацький провів успішний вільний захист титулу в поєдинку зі Стівом Каннігхемом. У свою чергу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик у грудні 2015 року здобув дев’яту дострокову перемогу на профі-рингу над Педро Родрігесом.

Напередодні зустрічі з Гловацьким також був запланований бій Олександра зі Стівеном Сіммонсом, але українець зазнав травми під час одного із спарингів і поєдинок скасували.

www.zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ