Олександр Усик у США захистив титул чемпіона світу

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Усик захистив свій титул чемпіона світу в поєдинку з південноафриканцем Табісо Мчуну. Український чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі Олександр Усик (11-0, 10 КО) нокаутував південноафриканця Табісо Мчуну (17-3, 11 КО) у дев’ятому раунді.

У бою, що проходив в американському Інглвуді, обидва суперники розпочали поєдинок доволі обережно. Десь з третього раунду і Усик і Мчуну почали розкриватися. Усик почав викидати більше ударів, переважно джебів, а Мчуну одного разу доволі сильно влучив в українця, піймавши його на протиході. Взагалі, Мчуну – це така собі невдала мінікопія Майка Тайсона.
Постійний рух Мчуну, його удари про корпусу і атакувальні стрибки з намаганням удару через руку. Добре, що Усик пристосувався до цього суперника і почав забирати перевагу з четвертого раунду. У шостому раунді Усик додав ще більше і після серії ударів Мчуну опустився на коліно, потім знову піднявся, але українець видав ще серію з ударів 20-ти. Мчуну знову рятує коліно, але цього разу суддя в ринзі відрахував нокдаун. Із сьомого раунду помітна була втома Мчуну, а Усик продовжував вести бій, викидаючи удари. Розв’язка наступила у 9-му раунді. Мчуну пішов вперед, а Усик зустрів його джебами і боковими ударами. Знову Мчуну падає на коліно, але це його рятує не надовго. Пішла комбінація різноманітних ударів і африканець знову присів на коліно – суддя зупинив бій, зафіксувавши перемогу українця технічним нокаутом.
Усик з прапором України пішов святкувати перемогу, дякуючи уболівальникам, хоча особливого захоплення Інглвуд боєм Усик – Мчуну не відобразив. Для Усика це був перший захист титулу чемпіона світу і дебютний бій у США.

Отож, новоспечений чемпіон світу за версією WBO в першій вазі українець Олександр Усик проведе свій наступний бій 18 березня в Нью-Йорку у рамках вечора боксу, головною подією якого стане бій лідера середньої ваги казаха Геннадія Головкіна з американцем Деніелем Джейкобсом. Про це повідомив виконавчий директор промоутерської компанії K2 Promotions Том Лефлер. Також за його словами в андеркарті поєдинку Головкін – Джейкобс може відбутися бій-реванш Нікарагуа Романа Гонсалеса з мексиканцем Карлосом Куадрасом.


www.champion.com.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ