Ольга Заяць – чемпіонка України

Студентка факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури Ольга Заяць (вагова категорія до 48 кг) у безкомпромісній боротьбі з результатом 109 кг у сумі двоборства виборола звання чемпіонки України серед студентів ВНЗ у Хмельницькому.

Досвідчена багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань та міжнародних турнірів Діана Нагорнюк стала срібним призером вагової категорії +75 кг, а студентка 3 курсу факультету фізичного виховання Софія Константинова із результатом у сумі двоборства 126 кг – бронзовим призером цих змагань.

У ваговій категорії до 53 кг студентка 4 курсу факультету спорту Марія Ільницька фінішувала четвертою із результатом 101 кг, а студентка 2 курсу факультету туризму Тетяна Цяпко – п’ятою із результатом 90 кг.

Попереду – змагання у чоловіків. Загалом, у Хмельницькому нагороди виборюють представники 23 ВНЗ України.

Наразі вітаємо спортсменів кафедри атлетичних видів спорту та особистих тренерів спортсменів – Товстонога Олександра, Розторгуй Марію та Гентоша Андрія із цими здобутками!