Перемога баскетболісток "ЛДУФК-СКІФ-Спартак"

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) з перемоги стартувала на другому етапі Жіночої ліги України. З рахунком 48:43 вона здолала земляків з «Політехніки».

Найрезультативнішими у складі «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у цій грі були: Скакаліна Катерина (студентка 23 гр. ФФВ) – 14 очок + 15 підбирань, а також Петрик Романа та Пересада Аліна, котрі здобули по 10 очок.

Наступна домашня гра за участю команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» відбудеться 18 лютого. О 14 год. на майданчику Львівської ОДЮСШ (вул. Уласа Самчука, 8, Стрийський парк) наші баскетболістки розпочнуть гру з командою «Полтава-Баскет-КЗ ПСДЮСШОР №2» (Полтава).

Роман Цюняк