Перемоги на чемпіонаті України

Черговими перемогами на чемпіонаті України серед спортсменів до 23 років потішили нас студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, досвідчена Оксана Гергель (5-й курс) не залишила бодай шансу на успіх іншим борчиням вагової категорії до 60 кг.

У ваговій категорії до 69 кг третім призером чемпіонату стала Людмила Тичина (5 курс). Дещиці не вистачило першокурсниці Анастасії Остапук (вагова категорія – 58 кг), аби пробитися до числа призерів. А п’яте підсумкове місце – це безперечно успіх для молодої борчині.

Зазначимо, що усі вищеназвані спортсмени є вихованцями заслуженого тренера України, викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна.

У змаганнях чоловіків фортуна посміхнулася лише магістрантові факультету фізичного виховання Андрію Блажейку, який здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 65 кг.