Переможний дебют «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у вищій лізі України

Після кількох успішних сезонів у студентській вищій лізі львівська волейбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» цьогоріч заявилася у вищу лігу дорослого вітчизняного волейболу. Дебют підопічних Василя Ковцуна вийшов переможним – львівські студентки виграли два матчі домашнього туру.

У стартовому матчі вищої ліги «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» зустрівся із київським «Інваспортом», кольори якої захищають волейболістки, які мають проблеми зі слухом. Вигравши дві перші партії (25:15, 25:21), львів’янки, вочевидь, подумали, що за інерцією переможуть і в третій. Але гості після кількох вдалих атак відчули впевненість у власних силах і на позитивних емоціях дотисли суперника як в третій (25:14), так і в четвертій (25:19) партіях. Тому доля переможця першої зустрічі вирішувалася у п’ятій партії, де більше поталанило господарям майданчику, підопічним Василя Ковцуна – 16:14. Відтак, «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобув першу, історичну, перемогу у вищій лізі України – 3:2.

30 жовтня львівські студентки переписали історію своїх перемог у вищій лізі, здобувши другу звитягу над волейболістками «Спортліцею» з Білої Церкви – 3:1. Знову ж таки підопічні Василя Ковцуна виграли перші дві партії (25:19, 25:17) і поступилися в третій – 21:25. Та історія першого ігрового дня, на щастя, не повторилася. Наставник львів’янок відшукав правильні слова і дівчата його не підвели, довівши справу до логічної перемоги у партії (25:20) та зустрічі загалом – 3:1.

Отож, команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (Гончар Наталя - 1 курс ФТ, Ковальчук Дарія, Свирида Ірина, Черевайко Тетяна - 1 курс ФС, Кучер Влада та Яценко Ганна - 2 курс ФС, Нікольчук Ольга - 2 курс ФЗЛіТ, Лис Ірина (капітан команди) та Кримська Яна - 4 курс ФС, Худяк Анастасія - 2 курс "Львівська Політехніка", Пятковська Ірина - випускниця Прикарпатського національного університету, Лозова Діана - учениця 11 класу) здобула дві перемоги у двох матчах і разом із київським «Фаворитом» захопила лідерство у вищій лізі України. Попереду у студенток «інфізу» – нові випробування та нові звитяги.


На фото: Людмила Чубаєва, директор ДЮСШ «Верховина» ФСТ «Спартак», Василь Ковцун, головний тренер; Ірина Лис, Діана Лозова, Яна Кримська, Тетяна Черевайко, Влада Кучер, Анастасія Худяк. Нижній ряд: Ірина Пятковська, Ірина Свирида, Ганна Яценко, Ольга Нікольчук, Наталя Гончар.

Роман ЦЮНЯК  

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ